حمل ونقل

پارسی پست

حمل ونقل
خدمات حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی
برای تحویل به موقع و کارامد، از گزینه های متنوع حمل و نقل ما از جمله خدمات زمینی تا دریایی و هوایی انتخاب کنید. با ترکیبی از فن آوری های نوآورانه و پیشرفته، بسته ها را به سرعت حمل می کنیم. اگر شما یک کسب و کار یا شرکت هستید یا یک بسته شخصی را ارسال می کنید شرکت پست پیشگامان حمل و نقل شما را آسان می کند.

برنامه ریزی و مدیریت جمع آوری
به سادگی جمع اوری بسته ی خود را بصورت آنلاین برنامه ریزی کنید-همچنین، به تاریخچه ی حمل و نقلتان دسترسی سریع داشته باشید.

مشاوره حمل و نقل
مقررات حمل و نقل و اضافه بها ، آخرین اخبار خدمات و پشتیبانی اسناد را بطور کامل برای شما شفاف می کنیم.
جهت ارسال به مناطق دور افتاده،حمل کالای خطرناک،بهای سوخت، نکات مفید در مورد بارنامه ها و ارائه راه حل ها به کسب و کارهای کوچک و …از ما کمک بگیرید.

برنامه ریزی جمع آوری
با داشتن حساب کاربری ، می توانید از پیک ما درخواست کنید تا به یک آدرس انتخاب شده برود و یک محموله را تحویل بگیرد.
برای برنامه ریزی جمع آوری کافیست وارد سیستم شوید و روی برنامه ریزی جمع آوری کلیک کنید.

خدمات فریت
خدمات حمل و نقل زمینی ، هوایی و اقیانوسی
برای تحویل به موقع و خوب ، از میان گزینه های متنوع حمل و نقل بار ما، خدمات حمل زمینی ، دریایی وهوایی انتخاب کنید. با ترکیبی از فناوریهای نوین و مدرن ، بدون در نظر گرفتن اندازه و تعداد بسته های شما ، محموله ها را به سرعت تحویل می دهیم. اگر صاحب کسب و کاری هستید یا یک بسته شخصی را ارسال می کنید ، تلاش ما ارائه بهترین گزینه حمل و نقل متناسب با نیاز شما می باشد.

حمل و نقل زمینی
شرکت ما بعنوان یکی از تنها دو اپراتور پستی کشور از طریق ناوگان مدرن مجهز به فناوری ردیابی GPS ،حمل زمینی را در سراسر کشور انجام می دهد. راه حل های بارکمتر از کامیون (LTL) ، و بار کامل کامیون (FTL) همراه با هاب های استراتژیک در سراسر کشور حمل و نقل مطمئن کالاهای شما را تضمین می کند.

حمل و نقل هوایی
شبکه حمل و نقل هوایی ما در سراسر جهان مجموعه ای از راه حل های تحویل سریع و مقرون به صرفه را برای پاسخگویی به نیازهای تجاری شما ارائه می دهد. ما حمل و نقل کامل درب به درب و ترخیص کالا از گمرک را تضمین می کنیم.

حمل و نقل دریایی
شبکه گسترده ما در سایر کشورها ، خطوط حمل و نقل کلیدی و مسیرهای تجاری در سراسر جهان را پوشش می دهد.