رونمایی از نام و نشان تجاری اپراتور تعاونی پست کشور با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

پارسی پست

رونمایی از نام و نشان تجاری اپراتور تعاونی پست کشور با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعاتوزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از “پارسی پست” به عنوان نام و نشان تجاری نخستین اپراتور تعاونی پست کشور رونمایی کرد.
به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان، در نشست هم اندیشی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اپراتور پست پیشگامان، از نام و نشان تجاری این اپراتور پستی رونمایی شد.
آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این نشست ضمن قدردانی از فعالیت های صورت گرفته در خصوصی سازی پست در این شرکت تعاونی گفت: نوآوری در ارائه خدمات پستی و کاهش هزینه ها به نفع مردم می تواند از عوامل موفقیت این صنعت محسوب شود.وی ابراز امیدواری کرد با آزادسازی فعالیت های پستی در قالب خصوصی سازی و مشارکت مردم امکان ارائه خدمات بهینه از سوی اپراتورها به مردم بیش از گذشته فراهم گردد.
مدیرعامل شرکت تعاونی پست پیشگامان نیز در این نشست با ارائه گزارشی از فعالیت پست پیشگامان ابراز امیدواری کرد با حمایت معنوی وزارت ارتباطات از اپراتورهای خصوصی پست کشور شاهد اشتغال زایی فراوان و رونق صنعت پست در کوتاه مدت باشیم. اسلامی ارایه خدمات نوین پستی برپایه فناوری های بخش آی تی را از جمله اهداف پست پیشگامان دانست و افزود: بدنه جوان این شرکت تعاونی می تواند راه پیشرفت و توسعه این حوزه خدمت رسانی در کشور را هموارتر نماید.
گفتنی است در این نشست از نام و نشان تجاری شرکت تعاونی پست پیشگامان با عنوان”پارسی پست” رونمایی گردید.


تاریخ ثبت: ۲۷ آذر ۱۳۹۸
بازدید 578